zabieg upiększający z użyciem lasera, poprawa urody laserem

Medycyna estetyczna

DiMedical oferuje bogaty asortyment zabiegów odmładzających z zakresu Medycyny Estetycznej.

Zabiegi odmładzające i upiększające lub korygujące niedoskonałości skóry przeprowadzane są przez wykwalifikowaną kadrę. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi zabiegami niżej.

Medycyna estetyczna - zabiegi odmładzające

Plasma E.A.S.T


Plasma E.A.S.T to świetna alternatywa dla tradycyjnego "skalpela". Zabieg odbywa się bez znieczulenia, nie wymaga zakładania szwów i pozwala na skrócenie skóry bez interwencji chirurgicznej. Zabieg ma na celu poprawę jakości skóry poprzez zwiększenie jej gęstości, czego następstwem jest jej powrót do stanu sprzed skazy.

Wskazania:
* Korekcja powiek
* Lifting twarzy
* Przebarwienia
* Rozstępy
* Brodawki, znamiona, bliznowce, mięśniaki
* Korekcja blizn

Przeciwwskazania:
*Choroby nowotworowe,
*ciąża i karmienie piersią,
*u osób z rozrusznikami serca i stosujących urządzenia elektroniczne (np. aparaty słuchowe itp.)

BOTOKS

Botoks jest najskuteczniejszą formą usuwania zmarszczek mimicznych. Zabiegi polegają na wstrzyknięciu małych dawek preparatu w kilka precyzyjnie wybranych miejsc na twarzy. Botoks powoduje, że rysy stają się łagodne, a twarz wygląda kilka lat młodziej. Pamiętać należy, że zabieg jest tymczasowy i należy go powtarzać jeśli oczekujemy długotrwałych efektów. Zabieg może być przeprowadzany już od ok 25 roku życia. Często bywa przecież, że wyraźne zmarszczki mimiczne widać już u bardzo młodych osób. W takim przypadku wstrzyknięcie botoksu zadziała profilaktycznie. Im rzadziej będziemy marszczyć czoło, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że zmarszczka utrwali się i w przyszłości stanie się widoczna również bez żadnej mimiki.

MEZOTERAPIA

To zabieg, który wydłuża młodość i niweluje oznaki upływu czasu. Pozwala zredukować drobne zmarszczki oraz zasinienia pod oczami. Mezoterapia igłowa to zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych.

EFEKTY

-ujędrnienie, nawilżenie, rozświetlenie! -poprawa owalu twarzy! -zmniejszenie zmarszczek

NICI LIFTINGUJĄCE

Są sprawdzoną i bezpieczną metodą odmładzania twarzy i ciała. Ich zalety to naturalny wygląd miejsca poddanego zabiegowi, minimalna inwazyjność, niskie ryzyko powikłań oraz długotrwałe efekty estetyczne. Korzyści z zabiegów są długotrwałe, a rezultaty natychmiastowe. Zabieg polega na wszczepianiu pod skórę nici, które stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu i angiogenezę, co wpływa pozytywnie na gładkość, poprawę kolorytu skóry, znikanie zmarszczek, zwężenie porów i wreszcie efekt liftingu, co poprawia owal twarzy.! Zabieg jest odpowiednia dla osób od ok. 30 roku życia, kiedy to pojawiają się pierwsze oznaki starzenia.

POWIĘKSZENIE UST

Piękne, zmysłowe, powiększone usta dodają pewności siebie i wskazują na naszą młodość, wigor i żywotność. Utrzymanie ust w idealnym stanie nie jest łatwe. Ich struktura jest bardzo delikatna. Z czasem usta stają się wiotkie, zwężają się i tracą blask. Poza tym, rzadko zdarza się, żeby natura obdarzyła nas idealnym kształtem ust.
Na szczęście medycyna estetyczna pozwala skutecznie zaradzić temu problemowi – wypełnianie, powiększanie ust do wymarzonego kształtu i ich odmładzanie to zabiegi, które w rękach doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej są w stanie błyskawicznie przywrócić blask i nadać idealny kształt niemal każdym ustom.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

Wypełniacze są bardzo efektywnymi preparatami podtrzymującymi młody i piękny wygląd. Są to substancje wstrzykiwane w określonej objętości śródskórnie lub podskórnie, które poprzez unoszenie powierzchownych warstw skóry pozwalają na kształtowanie jej powierzchni poprzez korekcję fałdów i zmarszczek oraz korekcję kształtu poszczególnych okolic twarzy. Zabiegi są dostosowane do Twoich potrzeb, a rezultaty widoczne natychmiast.

LIFTING WOLUMETRYCZNY

Lifting wolumetryczny ma na celu uzupełnienie ubytków tkanki podskórnej twarzy związanych z wiekiem. Zabiegi polegają na podaniu głęboko w tkankę podskórną różnymi technikami usieciowanego kwasu hialuronowego. Wypełniacz przywraca naturalną objętość w tych okolicach, w których następuje zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej.

LECZENIE ŁYSIENIA

Mezoterapia owłosionej skóry głowy. Wskazaniem do mezoterapii są choroby włosów, w których dochodzi do utraty lub znacznego osłabienia struktury włosów. Poprzez podawanie w skórę owłosioną głowy odpowiednich preparatów można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie, oraz spowodować odrost utraconych włosów. Terapia łysienia to wstrzykiwanie substancji odżywiających włosy które powodują, że następuje regeneracja struktury włosa.

Mezoterapia igłowa z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego daje doskonałe rezultaty w przypadku problemu łysienia i osłabienia włosów. Po zabiegach widoczne jest znaczne zagęszczenie włosów i poprawa ich kondycji. Aby uzyskać pożądane efekty, zabiegi powinny być wykonywane w seriach. Terapię można łączyć z zabiegami mezoterapii na wzmocnienie włosów z wykorzystaniem preparatów pobudzających ich wzrost.

Proponowane zabiegi

  • Plasma E.A.S.T poprawa urody, odmładzanie
  • Botoks
  • Mezoterapia
  • Nici liftingujące
  • Powiększanie ust
  • Wypełnianie zmarszczek
  • Lifting wolumetryczny
  • Leczenie łysienia

Ceny mogą różnić się w zależności od lokalizacji zabiegu i czasu jego trwania.CENNIK ZABIEGÓW 1

Zabiegi poprawiające urodę DIMEDICAL