Strefa Rzęs

W dzisiejszych czasach wiele Pań nie wyobraża sobie życia bez korzystania z tego zabiegu. Nie dość że oczy są pięknie podkreślone, to możemy zaoszczędzić czas na tuszowaniu i przez cały dzień nie musimy martwić się ewentualnymi poprawkami w ciągu dnia.

Zabieg ten jest przyjemny i relaksujący dla Klientki, która leży w wygodnej pozycji z zamkniętymi oczami przez ok 2 godziny. W tym czasie stylistka aplikuje rzęsy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i oczekiwaniami.

Do dyspozycji mamy wiele metod aplikacji(1:1, 2-3D, 4-6D, Russian Volume - różnią się one ilością doklejanych rzęs do jednej naturalnej), dzięki którym mamy możliwośc uzyskania delikatnego i subtelnego lub intensywnego i spektakularnego efektu . Metodę aplikacji powinno się dobrać do kondycji rzęs naturalnych tak aby ich nadmiernie nie obciążyć.

Aby podtrzymać ładny efekt, powinno się uzupełniać rzęsy maksymalnie co 3 tygodnie. Rzęsy naturalne żyją kilka tygodni i po tym okresie całkowicie się wymieniają, czyli dojrzałe wypadają (wraz z doklejonymi) a w ich miejsce wyrastają nowe.

Na trwałość aplikacji wpływa wiele czynników, o których Klientka powinna wiedzieć.

Przede wszystkim nieskomplikowana pielęgnacja w domu, nie zaginanie rzęs ani nie stosowanie w obrębie oka tłustych preparatów. Panie często intensywnie trenujące, korzystające z sauny, mające problemy hormonalne lub cierpiące na nadciśnienie mogą, ale nie muszą zauważyć częstsze wypadanie.

Najważniejsze jest pierwsze 48 godzin po zabiegu, nie wolno wtedy narażać rzęs na nadmierną wilgotność np korzystać z solarium, basenu, długiego i gorącego pryusznica. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są częste i nawracające choroby oczu, alergie, trichotillomania.

Strefa Rzęs


Zabiegi poprawiające urodę DIMEDICAL