DiMedical Pragniemy przedstawić nasz zespół.

Naszą kadrę cechuje doświadczenie, wiedza oraz pasja. Zabiegi poprawiające tylko pod okiem specjalistów. Poznaj wykwalifikowaną kadrę DiMedical.

dimedical

Joanna Rogowska-Tylman

lekarz stomatolog
lekarz medycyny estetycznej

Joanna Rogowska-Tylman

stomatolog
lekarz medycyny estetycznej

Telefon: 607-705-607Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Wykonując zabiegi wykorzystuje jednocześnie wiedzę lekarza medycyny, jak i stomatologa. Uczestniczka licznych szkoleń, kursów, sympozjów z zakresu medycyny estetycznej w Polsce i za granicą.
magdalena-drzewiecka

Magdalena Drzewiecka – Jędrzejczyk

Lekarz chirurg
Lekarz medycyny estetycznej

Magdalena Drzewiecka – Jędrzejczyk

Lekarz chirurg
Lekarz medycyny estetycznej


Studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ukończyłam w 2009 roku, a obecnie kontynuuję swoją edukację pisząc doktorat z zakresu nauk medycznych oraz biorąc czynny udział w projektach badawczych prowadzonych na UM.

Ponadto w 2009r ukończyłam dodatkowo Kosmetologię na wydziale farmaceutycznym UM w Łodzi.

Medycyną estetyczna zajęłam się od razu po ukończeniu studiów i przez wiele lat bez przerwy pogłębiam swoja wiedzę na licznych kursach doszkalających prowadzonych przez specjalistyczne ośrodki szkoleniowe na terenie całej Polski. Czynnie uczestniczę również w konferencjach naukowych takich jak: Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTMEiAA gdzie specjaliści medycyny estetycznej z wielu krajów konfrontują swoją wiedzę i przekazują nowinki medyczne.

Dzięki zdolnościom manualnym które zdobyłam w trakcie wieloletniej praktyki chirurgicznej i doświadczeniu zdobytym w trakcie wieloletniej pracy w medycynie estetycznej potrafię połączyć chirurgiczną precyzję z holistyczym spojrzeniem na potrzeby skóry pacjenta .

Specjalizuję się szczególnie w użyciu toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego w: wypełnianiu bruzd, modelowaniu i korekcie ust, korekcji nosa, lipolizie iniekcyjnej, mezoterapii igłowej, korekcji owalu twarzy i liftingu przy użyciu nici liftingujących. Moje doświadczenie i zainteresowania obejmuja również inne nie wymienione wyżej obszary medycyny estetycznej.
dimedical

Karol Majewski

Diagnosta laboratoryjny
Specjalista mikrobiologii klinicznej

Karol Majewski

Diagnosta laboratoryjny
Specjalista mikrobiologii klinicznej

Telefon: 607 705 607


Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Mikrobiologia i Immunologia oraz absolwent Oddziału Medycyny Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Diagnosta Laboratoryjny, specjalista Mikrobiologii Klinicznej.

Doktorant Uniwersytetu Medycznego Łodzi w Zakładzie Immunologii Doświadczalnej. Członek Zespołu Kontroli Zakażeń Szpitalnych, specjalista ds. antybiotykoterapii w Szpitalu Specjalistycznym Chorób Płuc w Łodzi.

Właściciel Centrum Medycyny Klinicznej i Estetycznej DiMedical. Zajmuje się realizacją prac badawczo – rozwojowych, ze szczególnym uwzględnieniem nauk biotechnologicznych i medycznych. Prowadzi badania kliniczne z firmami farmaceutycznymi i medycznymi. Badania kliniczne dotyczą m.in. racjonalnej antybiotykoterapii oraz innowacyjnych metod diagnostyki i leczenia chorób zakaźnych.
dimedical

Beata Stępień

kosmetolog
trycholog

Beata Stępień

Magister pielęgniarstwa
Trycholog

Telefon: 607 705 607

Magister pielęgniarstwa, trycholog, w trakcie uzupełniających studiów magisterskich na kierunku kosmetologia (specjalność trychologia), specjalista ds. epidemiologii oraz pielęgniarstwa anestezjologicznyego i intensywnej opieki; W Klinice DiMedical wykonuje zabiegi z zakresu: pielęgnacji skóry problematycznej z wykorzystaniem laseroterapii, dermokosmetyków i peelingów kosmetycznych oraz z zakresu modelowania sylwetki z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Prowadzi gabinet trychologiczny. Łączy pracę z pasją jaką jest medycyna estetyczna. Stale podności wiedzę i kompetencje poprzez uczestniczenie w szkoleniach i konferencjach branżowych. Swoją wiedzę oraz doświadczenie z zakresu medycyny wykorzystuje przy opracowywaniu procedur oraz standardów opieki nad pacjentami w Klinice DiMedical dzięki czemu zabiegi wykonywane są na najwyższym poziomie, a pacjenci mogą czuć się bezpiecznie.


dimedical

Patrycja Steglińska

pielęgniarka
kosmetolog

Patrycja SteglińskaTelefon: 607 705 607


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierunek pielęgniarstwo, w trakcie uzupełniających studiów magisterskich na kierunku kosmetologia. W klinice DiMedical wykonuje zabiegi z zakresu: pielęgniarstwa, pielęgnacji skóry z wykorzystaniem laseroterapii, dermokosmetyków oraz peelingów medycznych. Zajmuje się również stylizacją paznokci oraz stylizacją rzęs. Stale podnosi swoją wiedzę oraz kompetencje. Praca jest jej pasją co przekłada się na kontakt z pacjentem.


dimedical

Kamila Ścigała

asystentka medyczna

Kamila ŚcigałaTelefon: 607 705 607

Dyplomowana asystentka medyczna, która wkłada całe serce w pracę. W klinice DiMedical zajmuje się asystowaniem przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

Dzięki swojej wiedzy oraz kilkunastoletniemu doświadczeniu w pracy z pacjentami, zawsze służy dobrą radą. Sumienna i rzetelna, zawsze perfekcyjnie wykonuje powierzone jej obowiązki.Centrum Medycyny Klinicznej i Estetycznej DiMedical

Zarezerwuj wizytę już teraz, zadzwoń:

TELEFON: 607 705 607